Connect with us
Elona Dobra

Aksident ne Kavaje. Gruaja perplaset me dy burra.

Kronikë

Aksident ne Kavaje. Gruaja perplaset me dy burra.

Një aksident rrugor ka ndodhur në qytetin e Kavajës.Një  automjet që drejtohej nga një femer,  ka përplasur një motoçikletë, në të cilën udhëtonin dy shtetas te moshes se mesme. në mesmoshë.

Burrat ishin të dy në motor dhe po dilninnga një rrugicë për në rrugën kryesore. Aty janë përplasur me automjetin që drejtohej nga një zonjë.Njeri nga burrat eshte ne gjendje te rende. Nderkohe ambulanca ka mberritur me shume vonese ne vendin ku ndodhi aksidenti.

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kronikë

Sondazh

Vettingu duhet te filloje ne:

View Results

Loading ... Loading ...
To Top