Connect with us
Elona Dobra

Aksident tragjik në Mal të zi. Vdes i riu 29 vjec.

Kronikë

Aksident tragjik në Mal të zi. Vdes i riu 29 vjec.

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mal të zi. Dy makina janë perplasur me njëra tjetrën dhe për pasoje ka humbur jetën shtetasi Enes Rama 29 vjec nga Tirana si dhe është plagosur shoku me të cilin udhetonte. Ndërsa kanë mbetur te plagosur edhe personat që udhëtonin me makinën tjetër. Ngjarja ka ndodhur në oret e para të mëngjesit në qytetin e Tivarit.

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kronikë

Sondazh

Vettingu duhet te filloje ne:

View Results

Loading ... Loading ...
To Top