Connect with us
Elona Dobra

Aksidenti ne Dhermi, arrestohet drejtuesi.

Kronikë

Aksidenti ne Dhermi, arrestohet drejtuesi.

Olsen Llambro

Policia arreston në flagrancë shtetasin: – Elson.S., 28 vjeç, banues në Tiranë.

Behet e ditur se rreth orës 05:25 te se dieles , në vendin e quajtur ”Përroi i Vrekës”, Dhërmi, i ndaluari ka humbur kontrollin e automjetit të tij tip ”BMW” për shkak të shpejtësisë dhe ka dalë nga rruga. Për pasojë kanë mbetur të dëmtuar drejtuesi i automjetit si edhe tre pasagjerët të cilët ndodheshin në automjet. Të dëmtuarit A.Xh., 26 vjeç, banues në Tiranë, S.K., 22 vjeç, banues në Tiranë dhe I.M., 24 vjeç, banues në Tiranë, u transportuan në Spitalin Rajonal Vlorë dhe janë jashtë rrezikut për jetën. Materialet janë referuar në Prokurori ndaj shtetasit Elson.S., për veprën penale ”Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor”, parashikuar nga neni 290 i Kodit Penal.

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kronikë

Sondazh

Vettingu duhet te filloje ne:

View Results

Loading ... Loading ...
To Top