Connect with us
Elona Dobra

Arrihet marëveshja Rama-Basha

Aktualitet

Arrihet marëveshja Rama-Basha

Pas 3 muajsh protestë duket se marrëveshja politike midis kryeministrit Edi Rama dhe kryetarit të opozitës Lulzim Basha është arritur. Sipas burimeve tona konfidenciale zbulohet se funksionari i lartë amerikan Hoyt Brian Yee i ka ofruar palëve përsëri mbi tavolinë paketën McAllister. Palët duket e kanë pranuar por pika ku nuk po bien dakortë është data e zgjedhjeve e cila po diskutohet midis Ramës dhe Bashës. Në orët në vijim pritet të bëhet publike marreveshja.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Aktualitet

Sondazh

A është Saimir Tahiri maja e Ajsbergut, në trafikun e drogës?

Loading ... Loading ...
To Top