Connect with us
Elona Dobra

Asteroidi i muzikes shqiptare Kristo Thano prek serish skenen.

Lifestyle

Asteroidi i muzikes shqiptare Kristo Thano prek serish skenen.

Ne nje atmosfere ekzaltuese vjen rikthimi i kengetarit tashme te afirmuar Kristo Thano. I spikatur ne spektaklin e talenteve te reja ne TV Klan, X-Factor, pas nje mungese relativisht te gjate ne skene, njeri prej finalisteve dhe fituesi i vendit te dyte Kristo, kerkon te godase ne shenje. Me krijimin me te ri “Ne ajer”, Kristo vjen si pretendent per te qene kesaj rradhe triumfues ne edicionin e trete te Shkodra Fest. Nje kenge me ritem dhe me interpretim fantastik, Kristo ngre adrenalinen ne kete festival, si nje mesazh per gjithe fansat e tij, qe rikthimi eshte nje sukses i garantuar.

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Lifestyle

Sondazh

Vettingu duhet te filloje ne:

View Results

Loading ... Loading ...
To Top