Connect with us
Elona Dobra

Atentat ne Vlore. Vritet 36 vjecari.

Kronikë

Atentat ne Vlore. Vritet 36 vjecari.

Nje ngjarje e rende eshte shenuar sot ne qytetit e Vlores ne nje lokal pergjate Lungomares. Disa persona kane hapur zjarr drejt nje lokali ku per pasoje ka mbetur i vrare Renato Omeri 36 vjec. Nuk dihen ende shkaqet e kesaj ngjarje ndersa dyshohet per nje atentat mafioz. Viktima baba i tre femijeve njihej ne vlore me emrin reni. Behet e ditur se ne 2015, eshte vrare ne nje tjeter atentat nipi i tij ne Durres. Reni ndodhej ne nje lokal te pallatit ku banonte motra e tij, dhe nena e djalit te vrare para dy vjetesh. Policia po punon per kapjen e autoreve te cilet me sa duket i kane zene prite viktimes Omeri kur ky ka shkuar ne lokal.

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kronikë

Sondazh

Vettingu duhet te filloje ne:

View Results

Loading ... Loading ...
To Top