Connect with us
Elona Dobra

Basha, edhe një takim të dytë me aleatët

Aktualitet

Basha, edhe një takim të dytë me aleatët

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, ka zhvilluar një takim të dytë me aleatët e tij sot në mesditë në funksion të zgjidhjes së krizës politike.

Takimi është mbajtur në selinë e PD-së dhe në fokus kanë qënë propozimet më të fundit të ardhura nga ndërmjetësi amerikan Hoyt Brian Yee.

Takimi i parë u zhvillua paradite. Në të morën pjesë: Fatmir Mediu, Nard Ndoka, Agron Duka, Dashamir Shehi, Vangjel Duka dhe ish-deputeti i PS, Eduard Ndocaj.

Diskutimi zgjati rreth 50 minuta dhe u diskutua mbi takimin e një dite më parë me Hoyt Brian Yee dhe gjetjen e rrugëve për zgjidhjen e krizës.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Aktualitet

Sondazh

A është Saimir Tahiri maja e Ajsbergut, në trafikun e drogës?

Loading ... Loading ...
To Top