Connect with us
Elona Dobra

Cassano e ka vendosur. Lamtumire Futboll!

Sport

Cassano e ka vendosur. Lamtumire Futboll!

Duket se vendimi eshte perfundimtar. Lojtari Antonio Cassano i thote lamtumire jo vetem Verones por edhe futbollit. Prej javes se shkuar kur sulmuesi i Barit kishte pranuar oferten e Verones duke u kthyer ne fushe pas nje viti shkeputje, ka marre nje vendim perfundimtar duke mos dashur te beje hapa fals ne karrieren e tij. Cassano eshte shprehur se terhiqet nga futbolli per shkak te stresit te shkaktuar duke qene se jetonte larg familjes.

Duke shpjeguar lamtumiren e Cassano-s, presidenti Maurizio Setti u shpreh se ky djale nuk arrin te perqendrohet dot ne fushe edhe pse fizikisht eshte ne gjendje shume te mire. Sipas Settit , Cassano nuk eshte i qete dhe i qarte ne loje, per kete arsye me mire te qendroje ne shtepi.

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Sport

Sondazh

Vettingu duhet te filloje ne:

View Results

Loading ... Loading ...
To Top