Connect with us
Elona Dobra

Ceremoni mortore në çadrën e PD-së (fotot)

Aktualitet

Ceremoni mortore në çadrën e PD-së (fotot)

Akil Kraja, keshilltari i PD ne Keshillin Bashkiak ka postuar disa fotografi ne profilin e tij ne rrjetet sociale, ku duken disa kurora me lule si ne ndonje ceremoni mortore. Por ne fakt nuk behet fjale per jete te humbura, por per nje ironi te organizatoreve me “Rilindjen” dhe zgjedhjet ne Kavaje.

STATUSI I PLOTE:

Po ndodh TANI : #FUNERALI i #Rilindjes !!!
Nga Kavaja, trupi i pajete i #Rilindjes_socialiste eshte percjellur ne Tirane. Ftohen qytetaret te lene mesazhet e tyre mortore prane cadres se lirise…

PANORAMA

 

18402767_949216268591127_4817116738648874805_n 18342734_949216068591147_613282991191735688_n 18342785_949215688591185_3122552076770393196_n 18342541_949215868591167_60378026241729260_n 18301487_949215431924544_6831469323852052328_n 18423707_949215228591231_6579816349687866264_n 18403309_949216781924409_8488697137020823773_n 18300920_949216425257778_3724373913124036704_n

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Aktualitet

Sondazh

Vettingu duhet te filloje ne:

View Results

Loading ... Loading ...
To Top