Connect with us
Elona Dobra

Cifti Rodriguez divorc pas 6 vitesh.

Sport

Cifti Rodriguez divorc pas 6 vitesh.

Olsen Llambro

Kolumbiani James Rodriguez është vlerësuar deri tani jo vetëm për cilësitë e tij si futbollist, por edhe për jetën e tij familjare. Megjithatë, raportohet se së fundmi lojtari i Bayern Munchen i ka dhënë fund martesës 6-vjeçare me modelen Daniela Ospina me te cilen ka dhe nje femije.

Çifti kolumbian është divorcuar zyrtarisht disa muaj pas krizës që përfshiu martesën e tyre. James dhe modelja kolumbiane lajmin e divorcit e bënë të ditur nëpërmjet rrjeteve sociale.

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Sport

Sondazh

A është Saimir Tahiri maja e Ajsbergut, në trafikun e drogës?

Loading ... Loading ...
To Top