Connect with us
Elona Dobra

Delvine: 4kg kanabis dhe 2 te arrestuar.

Kronikë

Delvine: 4kg kanabis dhe 2 te arrestuar.

Olsen Llambro

Policia ka mundur te sekuestroje 4 kg e 250gr droge e llojit Canabis Sativa. Gjate kontrollit ne fshatin SHijan te Delvines eshte bere e mundur dhe arrestimi i dy vellezerve Helidon dhe Florenc Shabani 25 dhe 23 vjec, posedues te lendes narkotike.

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kronikë

Sondazh

Vettingu duhet te filloje ne:

View Results

Loading ... Loading ...
To Top