Connect with us
Elona Dobra

Dhuna godet sërish në familje. Burri i thyen krahun ish gruas.

Bota

Dhuna godet sërish në familje. Burri i thyen krahun ish gruas.

Një ngjarje e rënde ka ndodhur ne Ancona të Italisë. Ku një shtetas shqiptar 43 vjeç ka dhunuar ish gruan e tij duke e lënë të gjymtuar. Sërish shkak i nisjes së dhunës bëhet divorci. Burri nuk ka pranuar faktin që gruaja ti jepte fund martesës mes tyre. Ai ka kërcënuar vazhdimisht ish gruan se do ta rrëmbente. Madje gjykata bazuar në dëshmitë e gruas dhe mesazhet kërcënuese kishte caktuar urdhë mbrojtje per gruan. Pavarsisht kësaj burri ka arritur tëhyjë në banesë ku jetonte ish gruaja me fëmijët e tij, e ka dhunuar me një palë gërshëre kopshti duke ia thyer krahun. Policia ka arritur të nderhyjë, ndërsa gjykata e Collemarino-s ka dhënë masën arrest shtëpie për burrin 43 vjecar.

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Bota

Sondazh

Vettingu duhet te filloje ne:

View Results

Loading ... Loading ...
To Top