Connect with us
Elona Dobra

Djali perplas nje nënë të re me foshnjen, babai godet të ëmën e të aksidentuarës.

Kronikë

Djali perplas nje nënë të re me foshnjen, babai godet të ëmën e të aksidentuarës.

Një aksident me pasojë plagosjen e një nëne me foshnjën e saj 7-muajshe ndodhi në lagjen nr. 4 në Durrës, pranë një qendre tregtare, ndërsa policia jep disa detaje më shumë rreth ngjarjes.Pas aksidentit ka ndodhur edhe një episod dhune kur e ëma e të aksidentuarës, është goditur me shuplakë nga babai i djalit që e përplasi me makinë.

Nje automjet tip “Benz” fuoristradë drejtuar  nga shtetasi Gj.K. banues në Durrës, 17 vjeç dhe i papajisur me patentë ka aksidentuar mbremjen e se henes ne rrugë “Skënderbej” shtetasen 31 vjece me iniciale E.B. si dhe foshnjen e saj 7 muajshe. Te aksidentuarat ndodhen ne spital jashte rrezikut per jeten. Në momentin e aksidentit brenda ne makine ndodhej dhe babai i 17 vjecarit, shtetasi A.K. 54 vjec. Nena e te gruas se aksidentuar 62 vjecarja me iniciale N.B. eshte revoltuar nga ngjarja e rende nderkohe i ati i djalit ne vend te qetesonte situaten ia ka futur me shuplake gruas 62 vjecare. Babe e bir jane arrestuar nga policia. Mbi ta rendon akuza drejtim makine pa leje drejtimi, shkelje e rregulave te qarkullimit, aksident me pasoje lendimin e personave, dhe demtime te tjera me dashje.

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kronikë

Sondazh

Vettingu duhet te filloje ne:

View Results

Loading ... Loading ...
To Top