Connect with us
Elona Dobra

E ndalojnë të dashurojë, I riu tenton vetvrasjen.

Kronikë

E ndalojnë të dashurojë, I riu tenton vetvrasjen.

Një i ri nga Burreli ka tentuar të vetëhidhet gjatë mesditës së sotme nga kati i katërt i një pallati në Shkodër. Ngjarja është regjistruar pranë “Bixhistenit”. Shkak është bërë mosmiratimi i dashurisë së të riut nga i ati me një vajzë të komunitetit rom në Shkodër. Mësohet se 22-vjeçari Xhevahir Balaj ndodhej prej tre javësh në Shkodër dhe sot babai i tij kishte shkuar për ta marrë. Djali në shenjë kërcënimi ka hipur sipër pallatit duke thënë se do të hidhej.

Banorë të zonës pohojnë se djali kishte debatuar edhe me të dashuren e tij. Fatmirësisht policia dhe autoambulanca kanë shkuar menjëherë në vendngjarje duke parandaluar në kohë të riun. Aktualisht, 22 vjeçari ndodhet nën kujdesin e mjekëve dhe po merret në pyetje për të sqaruar rrethanat që e shtynë në këtë veprim.

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kronikë

Sondazh

Vettingu duhet te filloje ne:

View Results

Loading ... Loading ...
To Top