Connect with us
Elona Dobra

Francë: Breshëri në stacionin hekurudhor, 4 viktima.

Bota

Francë: Breshëri në stacionin hekurudhor, 4 viktima.

Dy persona kanë hapur zjarr në stacionin hekurudhor të Noyon në Francë duke vrarë nje grua dhe dy fëmijët e saj 3 dhe vjeç. Njëri nga agresorët ka qëlluar më pas vehten ndërsa personi tjetër ka mundur të largohet. policia franceze bën të ditur se kjo ngjarje nuk mund të konsiderohet si akt terrorizmi, por si çështje familjare. Gruaja po mundohej të largohej nga qyteti me ndihmën e një miku të vet, ndërsa nuk dihet nëse njëri nga agresorët ishte babai i dy fëmijëve të vrarë.

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Bota

Sondazh

Vettingu duhet te filloje ne:

View Results

Loading ... Loading ...
To Top