Connect with us
Elona Dobra

Fushë-Krujë: Aksident me makinë, vdesin 2 të rinj.

Kronikë

Fushë-Krujë: Aksident me makinë, vdesin 2 të rinj.

Një aksident i rëndë ka ndodhur në austostradën Fush-Krujë – Thumanë. Një makinë me targa AA166LA, është përplasur me trafik ndarësen dhe për pasojë kanë humbur jetën dy të rinj të moshës 25 dhe 28 vjeç, nga Laçi dhe Tirana. Nga ku aksident kanë mbetur të plagosur 2 persona të tjerë nga Laçi me iniciale L.S. dhe B.D. Edhe viktimat ishin plagosur pas aksidentit por kanë ndërruar jetë në spitalin ushtarak. Ngjarja ka ndodhur pak para mesnatës.

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kronikë

Sondazh

Vettingu duhet te filloje ne:

View Results

Loading ... Loading ...
To Top