Connect with us
Elona Dobra

Giada, vajza qe vlen 1000 euro/ore.

Lifestyle

Giada, vajza qe vlen 1000 euro/ore.

Kriza ekonomike ka detyruar shume njerez te gjejne pune te cilat mbase jane pertej mundesive te tyre per tu perballuar sia nga ana fizike edhe emocionale apo shpirterore. Shume femra pranojne te punojne si pastruese, sanitare ndersa te tjera i jane futur profesionit me te vjeter, atij te prostitucionit. Por ky nuk eshte rasti i vajzes rumune me emrin Giada.

Karriera e Giades eshte ndryshe nga te tjerat. Si gjithe te tjerat edhe ajo ne moshen e adoleshences kerkonte nje pune si Baby sitter per te mbuluar keshtu shpenzimet personale dhe per te gjetur pak argetim me shoqet. Por nje dite Punedhenesi i saj, me origjine ruse, babai i femijeve ku Giada punonte si Dado, i dhuron nje Iphone. Po ne te njejten mbremje ai i dergon nje mesazh duke e ftuar te kalonin fundjaven bashke, vetem ata te dy, perkundrejt nje pagese prej 5000 euro.  22 vjecarja u mendua dhe ne fund pranoi. Kjo ishte pikenisja e Giada-s si vajze Escort.

Gjate nje interviste radiofonike Giada shprehet se ka krijuar tashme klientelen e saj. Ajo specifikon se nuk mund te quhet Eskorte pasi fytyra e saj nuk publikohet ne faqe interneti sic bejne te tjerat dhe mbi te gjitha ajo thote se nuk shkon me te gjithe.

Giada nuk pranon te shkoje me italiane sepse ata gjithmone kerkojne te perfitojne ne cmim, madje dhe  higjena e tyre le per te deshiruar. Shume njerez lene koken pas saj. Giada eshte e bukur dhe joshese.Persa i takon tarifave Giada nuk zbret poshte 1000 euro/ore. Klientet me frekuente te saj jane shtetas ruse dhe arabe. Profesioni i Giadas nuk mund te konsiderohet nje shembull per gjithe vajzat. Por nje gje eshte e sigurt, ajo nuk ka per te vuajtur kurre nga uria.

 

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Lifestyle

Sondazh

Vettingu duhet te filloje ne:

View Results

Loading ... Loading ...
To Top