Connect with us
Elona Dobra

Grabitet plazhisti, Kapet autori.

Kronikë

Grabitet plazhisti, Kapet autori.

Olsen Llambro

Per shume njerez plazhi konsiderohet si vendi ku mund te clodhet, relaksohet, argetohet dhe freskohet. Ndersa per te tjere konsiderohet si vendi i duhur per te grabitur. Duke qene se ata qe shkojne ne plazh jane me te shkujdesur dhe per me teper rrezikut per ndonje vjedhje te mundshme ia lene mbase rastesise. Nje i ri nga Vlora ka bere nje denoncim pasi i eshte vjedhur canta me 1000 euro dhe nje telefon celular qe ishte brenda saj. 30 vjecari G.R. nga Vlora ndodhej buze detit ne momentin kur i ka ndodhur grabitja e cantes. Blute e Vlores jane vene ne levizje duke bere te mundur arrestimin e autorit te ngjarjes Nesti beqiri 34 vjec edhe ky banues ne Vlore.

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kronikë

Sondazh

Vettingu duhet te filloje ne:

View Results

Loading ... Loading ...
To Top