Connect with us
Elona Dobra

Gwyneth Paltrow: Shkaktarja e ndarjes me Brad Pitt dhe Chris Martin jam unë

Kulturë

Gwyneth Paltrow: Shkaktarja e ndarjes me Brad Pitt dhe Chris Martin jam unë

Është e famshme në gjithë botën për rolet e spikatur në kinematografi. Gwyneth Paltrow rrëfehet për herë të parë për jetën e saj personale. Në një intervistë radiofonike aktorja angleze ka pranuar se ka qënë ajo shkaku i ndarjes me aktorin Brad Pitt me të cilin pati një histori dashurie 1996-1997, dhe me këngëtarin Chris Martin, me të cilin ka qënë e martuar për 10 vjet, dhe nga e cila I dhanë jetë dy fëmijëve Apple dhe Moses.

 

 

 

 

 

 

Jam një mikeshë shumë e mirë, një motër e mrekullueshme, vajzë dhe nënë, por jam gjithashtu dhe një shoqe jete që prekem shpejt.Kam hedhur në erë dy nga momentet romantike më të bukura në jetën time, me aktorin dhe kolegun Pitt, dhe me ish bashkëshortin liderin e Coldplay, Martin. Paltrow nuk ka përmendur shkaqet e ndarjes nga aktori Ben Affleck me të cilin ka patur një histori 3-vjecare.

Aktualisht aktorja menaxhon një blog personal GOOP, ku jep këshilla vajzave dhe femrave në lidhjë me ndjenjat dhe seksin, duke zbuluar pak edhe nga historitë e saj personale dhe duke ranuar gabimet që ajo ka bërë në të shkuarën.

 

 

 

 

 

Aktorja Paltrow është duke kaluar një histori më producentin e serialit American Horror Story, Brad Falchuk. Gjatë intervistës radiofonike Plaltrow është shprehur se sukses për të është një marrëdhënie e qendrueshme dashurie. Pa një marrëdhënie cilësore nuk mund të quhesh njeri i suksesshëm.Një gjykim pak i ashpër për ata që deri tani janë mësuar me përsosmërinë në aspektin lavorativ.

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kulturë

Sondazh

Vettingu duhet te filloje ne:

View Results

Loading ... Loading ...
To Top