Connect with us
Elona Dobra

Ish kryebashkiaku i Dibres serish i akuzuar.

Aktualitet

Ish kryebashkiaku i Dibres serish i akuzuar.

Duket se telashet per Shukri Xhelili ish kryetari i Bashkise Diber, nuk kane te mbaruar. Pas shlyerjes se denimit per akuzen e abuzimit me detyren ku ne kembim te nje vendi pune kerkonte favore seksuale, prokuroria ka nisur nje ceshtje tjeter. Xhelili akuzohet tashme per mos deklarim dhe deklarim i rreme i interesave private(pasurise), fshehje te pasurise. Behet fjale per nje apartament ne Durres qe Xhelili e ka blere ne emer te djalit te tij me vlere 34 mije euro. Nderkohe qe Xhelili do ndiqet i lire per faktin se djali i te pandehurit dhe familja e tij pretendojne se apartamenti ende nuk eshte regjistruar me hipoteke ne emer te djalit ndersa behet e ditur se ky apartament eshte marre ne forme kleringu.

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Aktualitet

Sondazh

Vettingu duhet te filloje ne:

View Results

Loading ... Loading ...
To Top