Connect with us
Elona Dobra

Ish kryeministri Sali Berisha ben denoncimin e rradhes me ane te qytetarit dixhital.

Aktualitet

Ish kryeministri Sali Berisha ben denoncimin e rradhes me ane te qytetarit dixhital.

Shikoni çfare ndodh ne Korçe, ne shtetin e …..Norieges!

Qytetarja dixhitale denoncon:

Ndertimin me absurd por dhe antiligjor qe mund te keni pare nga kushurira e qeverise dhe heshtja e plote e shtetit te…. Norieges para ketij akti!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotografite e ketij perçudnimi! sb

“Pershendetje,z.Sali dhe jam duke derguar disa foto ku une si qytetare jam dhunuar personalisht jo vetem me fyerje por edhe ne peonen time nga bje qytetare Tamari Marashi,kusheri e pare e kryatarit te bashkise Korce.Shikojeni dhe vete sesi ka ngritur oxhak personal per kopshtin e saj provat ne ballkonin tim .As bashkia e sa policia eqytetit Korce sjep zgjidhje .Le per fyerjet ato duhet ti mbaj ne kurriz e mbase per policine e ketij qyteti qe me shume mbron kriminelin dhe meritoj .Ju kam derguar e nje foto tjeter ku po kjo zonje ka zaptuar nje pjese
pa leje poshte ballkoneve dhe ka bere kend per femijet e kopshtit Ata femije cdo moment jane te rrezikuar nga hedhje me ose padashje e objekteve..Po kjo zonje ,e cila gezon mbeshtetje ,jo vetem me bashki por edhe ne pushtetare te tjere ,para dy muajsh me ka dermuar e copetuar makinen ne prone te perbashket..Kjo zonje ka vepruar e nuk denohet per krimet e saj,sepse mbrohet nga nje sere institucionesh si bashki e polici e prokurori e cila ka tre muaj qe nuk me therret te marre deponimin tim.Ju mund ta beni e publike ,jo vetem per tu degjuar ky veprim ,por edhe per ti bere jehone faktit qe vesoj eshte fenomen dhe ndodh tek shume njerez te ndershem e pambrojtje.Policia ,shteti mbron kriminelin dhe i miri eshte cdo kohe i kercenuar”

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Aktualitet

Sondazh

Vettingu duhet te filloje ne:

View Results

Loading ... Loading ...
To Top