Connect with us
Elona Dobra

Ja çfarë thotë Linda Halimi për skualifikimin nga Eurovisioni!

Aktualitet

Ja çfarë thotë Linda Halimi për skualifikimin nga Eurovisioni!

Linda Halimi bëri një interpretim shumë të mirë në natën e parë të Eurovisionit në Ukrainë. Me këngën “Botë”, ajo përfaqësoi Shqipërinë në edicionin e këtij viti dhe interpretoi e katërta.

Pavarësisht se nuk arriti të kualifikohej në finale, Halimi është mirënjohëse për këtë mundësi. Nëpërmjet një statusi në Facebook, pas mbarimit të eksperiencës së saj në Eurovision, ajo uron që Shqipëria të ketë fat vitin tjetër.

“Jam përgjithmonë mirënjohëse për këtë mundësi të jem në skenën gjigande të Eurovisionit. Faleminderit të gjithëve për këtë eksperience të bukur! Kam kaluar për mrekulli! Fat vitin tjetër Shqipëria ime,” shkruan këngëtarja./dritare.net

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Aktualitet

Sondazh

A është Saimir Tahiri maja e Ajsbergut, në trafikun e drogës?

Loading ... Loading ...
To Top