Connect with us
Elona Dobra

Ja festimi i çmendur i azerbajxhanasve kur u kualifikuan në finalen e Eurovizionit

Aktualitet

Ja festimi i çmendur i azerbajxhanasve kur u kualifikuan në finalen e Eurovizionit

Mbrëmë është mbajtur nata e parë gjysmëfinale e Festivalit të Këngës Evropiane “Eurovizion Song Kontest” dhe momenti më emocionues ka qenë kur janë dhënë emrat e finalistëve.

Sigurisht disa ajnë gëzuar e disa janë mërzitur nga rezultati, por në videon më poshtë tregohet festa e çendur e azerbaizhanasve kur kupruan se Azerbajxhani është kualifikuar./ 24.al©

https://www.facebook.com/rechadmustafazade?fref=ts  https://www.facebook.com/rechadmustafazade/videos/1174584072669905/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Aktualitet

Sondazh

A është Saimir Tahiri maja e Ajsbergut, në trafikun e drogës?

Loading ... Loading ...
To Top