Kronikë

Ja kush është Alban Voda që i preu kokën 66-vjeçarit në Këlcyrë. Ka qenë komando në Afganistan

Alban Voda 30 vjeç është personi në foto, i cili ditën e sotme i preu kokën me thikë një 66-vjeçari me iniciale N,H në fshatin “Uji i Mirë” në Këlcyrë.

Mësohet se Alban Voda ka shërbyer si komando me mision në Afganistan dhe është kthyer prej andej para 3 vitesh.

Pas përfundimit të misionit, Voda ka shfaqur probleme mendore.

Aktualisht ai është shoqëruar nga policia dhe  po merret në pyetje.
Kliko për të komentuar

Copyright © 2016 24.al - Të gjitha të drejtat e autorizuara.

To Top