Connect with us
Elona Dobra

Ja mashtrimi live i Edi Ramës dhe Erjon Veliajt me ndihmën ekonomike

Aktualitet

Ja mashtrimi live i Edi Ramës dhe Erjon Veliajt me ndihmën ekonomike

Kryeministri Edi Rama dhe Kryebashkiaku Erjon Veliaj vizituan dje një familje e cila kishte përfituar një banesë sociale nga Bashkia Tiranë.

Por gjatë bisedës së Ramës dhe Veliajt, familja të cilën e vizituan jua nxjerr një mashtrim live, mbi ndihmën ekonomike.

Ja dialogu i shkurtuar:

Ne minuten e 14:21 Erion Veliaj flet per ndihmen ekonomike, dhe pyet:
Veliaj: Sa merrni ndihme ekonomike
Qytetari: 60 mije lek
Veliaj: po mire se kur kemi ardhe ne nuk ka qene as 20 mije lek 
Rama: E kishit ju ndihen ekonomike para 3 vjetesh apo hic?
Qytetari: Po po e kishim
Rama: Sa e kishit?
Qytetari: 50 e ca mije lek!!!!!! BINGO MASHTRIM
1, Rama ka deklaruar se ndihma ekonomike eshte trefishuar, por ja mashtrimi i doli live ne ERTV! 

24.al

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Aktualitet

Sondazh

A është Saimir Tahiri maja e Ajsbergut, në trafikun e drogës?

Loading ... Loading ...
To Top