Connect with us
Elona Dobra

Justin Bieber anulon turin e koncerteve.

Lifestyle

Justin Bieber anulon turin e koncerteve.

Per shkak te rrethanave te paparashikueshme, kengetari kanadez Justin Bieber ka anuluar 14 data koncertesh te parashikuara per ne Azi dhe Ameriken e Veriut. Lajmi eshte pohuar nga vete kengetari ne llogarine e tij ne Facebook, duke shprehur keqardhje per nderprerjen e turit te koncerteve “Purpose”, sic mban emrin edhe titulli i albumit te tij me te fundit. Bieber kishte filluar turin ne mars 2016 duke dhene plot 150 spektakle ne Evrope, Afrike, Amerika e Jugut, Australi dhe nje pjese te Azise. Duke falenderuar fansat qe e ndoqen ne koncertet e zhvilluara ne 16 muaj Bieber shprehet se biletat e shitura ne koncertet e anuluara do te rimbursohen. Turi boteror “Purpose” ishte parashikuar te mbyllej ne tetor te ketij viti.

 

 

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Lifestyle

Sondazh

Vettingu duhet te filloje ne:

View Results

Loading ... Loading ...
To Top