Connect with us
Elona Dobra

Justin dhe Britney serish Bashke?

Kulturë

Justin dhe Britney serish Bashke?

Kur bie fjala per këto dy yje të muzikës çdo ngjarje e jetës së tyre nuk ka si të mos përbëjë lajm. Në fakt Spears dhe Timberlake kanë vite që i kanë dhënë fund lidhjes së tyre sentimentale. Por së fundi po përflitet për një bashkim të tyre jo në aspektin e ndjenjave por në atë muzikor.

Ish pjestari i grupit N’Sync, ku bënte pjesë edhe Justin Timberlake, njëkohësisht dhe shoku i ngushtë i këngëtares Sears, Lance Bass gjatë një interviste u shpreh se cifti i këngëtarëve mund të vijnë me një duet.

 

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kulturë

Sondazh

Vettingu duhet te filloje ne:

View Results

Loading ... Loading ...
To Top