Connect with us
Elona Dobra

Kamez: I riu vret babain pastaj qellon mbi nenen.

Kronikë

Kamez: I riu vret babain pastaj qellon mbi nenen.

Nje ngjarje e rende eshte regjistruar ne Kamez. Shtetasi Mirald Metallari, pasi ka vrarë babain e tij ka qelluar mbi te emen duke e lene te plagosur.Sipas policise i riu Metallari 21 vjec kishte marre armen e sherbimit te te atit  pistolete e llojit TT Model 56,  dhe ka shtene mbi dy prinderit e tij . Per pasoje ka mbetur i vdekur ne vend shtetasi Myftar Metallari 62 vjec, punonjes policie dhe ka mbetur e plagosur e ema N.M. 47 vjece. Autori i vrasjes eshte kapur nga policia teksa ai po transportonte te emen e plagosur per ne spital. Mesohet se viktima i kishte kerkuar te birit te ngrinte nje mur rrethues ne shtepi, por i riu e kishte refuzuar duke u konfliktuar me te atin. Ne sherr e siper ai kishte marre armen e te atit dhe kishte qelluar. Miral Metallari kishte pak kohe qe ishte kthyer nga Gjermania ku kishte jetuar per dy vjet, dhe sipas fqinjeve pasi ishte kthyer, kishte shfaqur shenja te lehta depresioni.

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kronikë

Sondazh

Vettingu duhet te filloje ne:

View Results

Loading ... Loading ...
To Top