Connect with us
Elona Dobra

Skandal/ Kandidati i PS, quan administratën e vet “të papërgjegjshëm”

Aktualitet

Skandal/ Kandidati i PS, quan administratën e vet “të papërgjegjshëm”

Gafat në këtë fushatë të nxehtë zgjedhore nuk kanë të ndalur, e gafa e pafalshme është ajo e kandidatit të PS në Dibër Myfit Duriçi, i cili gjatë një fjalimi të tij me gjithë forcën e shpirtit ka sharë e baltosur administratën në Bulqizë që ka qeverisur në 4 vitet e shkuara, por ka harruar se ai vet ka qenë kryetar Bashkie nga viti 2013 deri në vitin 2015.

“Ju e dini mirë, për 4 vitet që kaluan në institucionet e Bulqizës qeverisin ato njerëz të papërgjegjshëm” ka thënë kandidati shembullor i PS që e quan veten dhe bashkëpunëtorët e tij të papërgjegjshëm. Ky po që duhet votuar sepse të paktën e ka pranuar që është i papërgjegjshëm dhe ka “Rilindur”./ 24.al

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Aktualitet

Sondazh

A është Saimir Tahiri maja e Ajsbergut, në trafikun e drogës?

Loading ... Loading ...
To Top