Connect with us
Elona Dobra

Kurbin. Degjeneron konflikti në familje, nga sherri me fjalë në sherr fizik

Kronikë

Kurbin. Degjeneron konflikti në familje, nga sherri me fjalë në sherr fizik

Nje sherr verbal mes xhaxhait dhe nipit ka degraduar në sherr fizik mes tyre. Ndërkohe që në sherr janë përfshirë dhe pjestarë të tjerë të familjes. Ngjarja është regjistruar në Kurbin,në Fushë Mamurras. Shtetasi Agustin Shpani 50 vjec është konfliktuar në mes te rrugës me nipin e vet Ervisin 28 vjec. Pas sherrit me fjalë situata u acarua dhe dy te konfliktuarit filluan konfrotimin trup me turp. Ndërkohë që familjarët e Agustinit në vend që të shuanin konfliktin, janë hedhur kundër të afërmit te tyre Ervis Shpani. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka ndaluar dy konfliktuesit me akuzën “Dhunë në familje”.

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kronikë

Sondazh

A është Saimir Tahiri maja e Ajsbergut, në trafikun e drogës?

Loading ... Loading ...
To Top