Connect with us
Elona Dobra

LAJMI FUNDIT/ Përplasen 4 makina në Vlorë një grua e plagosur dërgohet në spital

Kronikë

LAJMI FUNDIT/ Përplasen 4 makina në Vlorë një grua e plagosur dërgohet në spital

VLORË – Para pak minutash në rrugën “Transballkanike” ka ndodhur një aksident ku për pasojë janë përplasur katër makina duke lënë dhe një grua të plagosur. Personi i plagosur është dërguar drejt spitalit të Vlorës. Hetimet vijojnë për të zbuluar shkaqet e aksidentit.

VIJON…

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kronikë

Sondazh

Vettingu duhet te filloje ne:

View Results

Loading ... Loading ...
To Top