Connect with us
Elona Dobra

Merr me qera Motor Uji, zhduket pa lene gjurme.

Kronikë

Merr me qera Motor Uji, zhduket pa lene gjurme.

Olsen Llambro

Nje i ri nga Vlora eshte shpallur ne kerkim nga policia pasi eshte denoncuar nga nje tjeter shtetas me iniciale J.B. 33 vjec. Sipas deklarates se policise i shpalluri ne kerkim kishte marre nje motor uji me qera dhe eshte zhdukur ne drejtim te paditur. Behet e ditur se i riu me iniciale K.P. 33 vjec kishte marre motorin tek plazhi Nimfa ne lagjen Uji i ftohte.

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kronikë

Sondazh

A është Saimir Tahiri maja e Ajsbergut, në trafikun e drogës?

Loading ... Loading ...
To Top