Connect with us
Elona Dobra

Mes grave të liderëve botërorë një mashkull, Ja pse!

Aktualitet

Mes grave të liderëve botërorë një mashkull, Ja pse!

Kjo është një foto e cila ka marrë shumë vëmendje në të gjithë botën. Këtu shfaqen gratë e lidërve të rëndëishëm të botës. Melania Trump, Emine Erdogan, Zonja e Parë e Francës, Brigitte Macron, dhe partnerja e kryeminsitrit belg Chalres,  e të tjerë janë prezentë në këtë foto.

Por detaji që tërhoqi më shumë vëmendje ishte një burrë mes grave në këtë foto. Bëhet fjalë për partnerin e  kryeministrit homoseksual të Luksemburgut, të  Xavier Bettel. Gauthier  Destenay ka pozuar përkrah bashkëshorteve dhe partnereve të liderëve botërorë gjatë konferencës së NATO pasi është partneri i Xavier Bettel.

Destenay është një arkitekt belg, i cili njihet si “First Gentleman”, i cili u martua me kryeministrin në 2015. Të gjitha gratë ishin veshur me fustan ndërsa partneri ishte veshur me një kostum të zi, dhe kravatë gri. (J.V/Shuplaka)

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Aktualitet

Sondazh

A është Saimir Tahiri maja e Ajsbergut, në trafikun e drogës?

Loading ... Loading ...
To Top