Connect with us
Elona Dobra

Mjeku: Ekzamimin falas per Policine.

Aktualitet

Mjeku: Ekzamimin falas per Policine.

Olsen Llambro

Mjeku vlonjat Maksim Gega, i cili njhet per profesionalizmin dhe aftesite e tij si mjek nga me te miret qe ka nxjerre qyteti i Vlores, kete here ka treguar edhe nje profil shume human, pertej humanizmit te mjekut.

Doktor Maksi, ka ofruar ekzaminime falas per gjithe efektivet e policise se Vlores qe kane nevoje. Kete ai ka deklaruar se do e bej ne kliniken e tij private.

Doktor Maksi shkruan se: ” duke pare punen e veshtire te policeve e pagat qe dihen, klinika Gega deshiron tju jape nje ndihme modeste, te kryejne ekzamininet falas kur te kene nevoje.”

 

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Aktualitet

Sondazh

A është Saimir Tahiri maja e Ajsbergut, në trafikun e drogës?

Loading ... Loading ...
To Top