Connect with us
Elona Dobra

Ndahet nga jeta ish-banori i Big Brother Albania.

Aktualitet

Ndahet nga jeta ish-banori i Big Brother Albania.

Eshtë ndarë nga jeta Shkëlqim Brushulli, ish banor i Big Brother Albania 1, i njohur nga te gjithe si Cimi. Lajmi per vdekjen e parakohshme të Cimit, është bërë e ditur nga vetë vajza e tij Esmeralda përmes një postimi ne Facebook. Shkëlqim Brushulli prej disa kohësh vuante nga një sëmundje e rëndë.

Postimi i Esmeraldës ne Facebook: “Me keqardhjen dhe lëndimin e humbjes të njeriut të dashur. Ju njoftoj humbjen e të ndjerit Shkëlqim Brushulli, Babait tim”.

 

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Aktualitet

Sondazh

Vettingu duhet te filloje ne:

View Results

Loading ... Loading ...
To Top