Connect with us
Elona Dobra

Ndeshja e shekullit: Mayweather rrëzon me K.O. McGregor

Sport

Ndeshja e shekullit: Mayweather rrëzon me K.O. McGregor

Janë dashur 10 raunde që boksieri Floyd Mayweather të vendosë fatin e ndeshjes ndaj teknikut Conor McGregor në Las Vegas. 40 vjecari Mayweather, ka “vuajtur” ndaj teknikut të arteve marciale, por në randin e 10 nje Knock out ka rrezuar pertoke McGregor. Ky është suksesi i 50-të për boksierin dhe asnjë humbje, duke i siguruar atij një shumë komplekse prej 300 milion dollarë. Me këtë superduel Mayweather tërhiqet përfundimisht nga Boksi.

 

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Sport

Sondazh

Vettingu duhet te filloje ne:

View Results

Loading ... Loading ...
To Top