Connect with us
Elona Dobra

Nuk tymos me bar se nuk jam me interesante.

Lifestyle

Nuk tymos me bar se nuk jam me interesante.

Aktorja Hollivudiane Charlize Theron ka pranuar per here te pare se ka qene perdoruese e droges ne moshen 20 vjecare.

Sot kur ajo eshte 41 vjece , nene e dy femijeve Jackson dhe August dhe ben nje jete nomrale dhe te qete. Por ne rinine e saj gjerat per te kane qene me te vrullshme.

Ne nje bisede radiofonike me Howard Stern, Theron eshte shprehur: “Nuk mund te tymos me bar, sepse behem shume pak interesante. Nuk kam deshire te flas, fikem dhe nuk kam asgje cfare te them. Kur isha 20 vjece, sa zgjohesha ne mengjes tymosja marijuhane, deri kur nje dite e ulur mbi diva nuk po arrija dot te levizja. Vendosa te hiqja dore. Tani fle rreth ores 21.00 dhe zgjohem heret me 6.30 ne mengjes.

 

 

 

 

 

 

 

 

Theron nuk ndal ketu rrefimin. Ajo pranon se ka konsumuar edhe Kokaine apo extasy, por thjesht ka eksperimentuar, nuk ka qene asnjehere perdoruese e rregullt. Kur isha 20 vjec mendoja-shton Theron, qe nese do isha bere me femije do kisha humbur shume nga jeta. Ndersa kur mbusha 30 kuptova se kisha marre shume nga kjo jete. Theron eshte duke prezantuar ne Los Angeles filmin e saj me te ri “Bjonda atomike” film i cili i ka kushtuar ne setin e xhirimeve thyerjen e dy dhembeve. Ne kete film ajo luan rolin e nje spiuneje angleze me nje mision thuajse te pamundur ne Berlinin e fundit te viteve pak para rrezimit te murit. Ne kete film ajo nuk ka perdorur kundra-figure por i ka realizuar vete skenat me aksion.

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Lifestyle

Sondazh

Vettingu duhet te filloje ne:

View Results

Loading ... Loading ...
To Top