Connect with us
Elona Dobra

Panik ne Velipoje, Plas bombola e gazit.

Kronikë

Panik ne Velipoje, Plas bombola e gazit.

Nje bombul gazi ka shperthyer mengjesin e sotem ne Velipoje. Ngjarja ka ndodhur ne ambientet e nje restoranti pjese e nje kompleksi turistik. Si pasoje e shperthimit, restoranti eshte perfshire nga flaket. per pasoje kane mbetur te plagosur 20 persona. 4 prej te cileve ne gjendje te rende. 3 persona , pronari dhe 2 punonjes te restorantit jane nisur me urgjence drejt Tiranes. Shume nga te plagosurit kane probleme me frymemarrjen per shkak te asfiksise. Flaket kane mundur te shuhen. Nderkohe resorti u kap nga paniku per shkak se restoranti ndodhej mes apartamenteve, dhe shumica e pushuesve ishin ende ne gjume.

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kronikë

Sondazh

A është Saimir Tahiri maja e Ajsbergut, në trafikun e drogës?

Loading ... Loading ...
To Top