Connect with us
Elona Dobra

Pas futjes së LSI në zgjedhje, PS ndryshon kandidatin për bashkinë e Kavajës

Aktualitet

Pas futjes së LSI në zgjedhje, PS ndryshon kandidatin për bashkinë e Kavajës

Pas futjes së lëvizjes socialiste në garën për kreun e Bashkisë së Kavajës, partia Socialiste ka ndryshuar kandidat.

Burime brenda PS-së konfirmojnë se kandidat për Bashkinë e Kavajës do të jetë Dorian Murati dhe jo Klodian Shehi.

Murati më herët ka mbajtur postin e drejtorit të ALUIZNI-t në Kavajë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Aktualitet

Sondazh

Vettingu duhet te filloje ne:

View Results

Loading ... Loading ...
To Top