Connect with us
Elona Dobra

Pasagjeret mbeten ne mes te detit.

Aktualitet

Pasagjeret mbeten ne mes te detit.

Olsen Llambro

Trageti “Adria Ferries” që është nisur te premten ne mbremje nga Ankona me destinacion portin e Durrësit, mberrin ne destinacion me 16 ore vonese.

Defekti ne nje nga motoret ka detyruar tragetin e pasagjereve te lundroje ne ujerat nderkombetare me shpejtesi te ulet. Ekuipazhi i tragetit mori masa për furnizimin e pasagjerëve me ujë dhe ushqime.

 

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Aktualitet

Sondazh

A është Saimir Tahiri maja e Ajsbergut, në trafikun e drogës?

Loading ... Loading ...
To Top