Connect with us
Elona Dobra

Përfundon takimi i Bashës me krerët e PD, ja porositë që ka dhënë

Aktualitet

Përfundon takimi i Bashës me krerët e PD, ja porositë që ka dhënë

Ka përfunduar mbledhja 60 minutëshe e kreut të PD-së, Lulzim Basha me krerët e partisë nëpër rrethe.

Burime nga selia blu thanë se Basha ka dhënë porositë për krerët që të mobilizohen dhe të nisin fushatën zgjedhore.

Ai ka kërkuar edhe propozime për emrat e ministrave dhe drejtorëve teknikë që do të emërohen.

Gjithashtu kreu i PD-së ka kërkuar nga krerët e rretheve që sa më shpejt të sjellin edhe propozimet me emra për kandidatë për deputetë në të gjitha zonat.

PD-ja pritet që shumë shpejt të bëjë publike listën e kandidatëve për deputetë në të gjithë Shqipërinë.

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Aktualitet

Sondazh

Vettingu duhet te filloje ne:

View Results

Loading ... Loading ...
To Top