Connect with us
Elona Dobra

Publikohet autopsia, këngëtari me famë botërore është vetëvarur

Style

Publikohet autopsia, këngëtari me famë botërore është vetëvarur

Ditën e djeshme u nda nga jeta një nga këngëtarët amerikan më të dashur, Chris Cornell, një prej rereave më të njohur.

Pas autopsisë, zyrtarë të Detroit janë shprehur se këngëtari është vetëvrarë, duke u varur dhe ende nuk dihen arsyet pse e çuan drejt këtij akti ekstrem.

Por kjo ka qenë e papranueshme nga familjarët e tij. Bashkëshortja e këngëtarit shprehet se Chris nuk kishte shfaqur shenja depresioni dhe se kurrë nuk do kryente vetëvrasje. Duhet të sjellim në vëmendje që Chris Cornell ndërroi jetë në moshën 53-vjeçare në Detroit, vetëm disa orë pas koncertit.

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Style

Sondazh

A është Saimir Tahiri maja e Ajsbergut, në trafikun e drogës?

Loading ... Loading ...
To Top