Connect with us
Elona Dobra

Rama ironizon çadrën e PD: Jepet me qira për dasma, 3 muaj e përdorur

Aktualitet

Rama ironizon çadrën e PD: Jepet me qira për dasma, 3 muaj e përdorur

Pas paktit Rama-Basha dhe heqjes së cadrës së protestës pas 3 muajsh në bulevard, kryeministri njofton rikthimin e jetës normale. Me një postim ironizues në FB, ai shkruan me pas Vetingut do vijë edhe rritja e metejshme e ekonomise, kurse për çadren thote se tashme jepet me qira.

Postimi i Ramës

Mirëmëngjes dhe me këtë kartolinë ekskluzive ju uroj gjithë qytetarëve e vizitorëve të Tiranës sot, hapjen e bulevardit ku rikthehet jeta normale. Tanimë është hapur edhe rruga e Vetingut për të cilin luftuam aq fort së bashku dhe duke uruar një ditë të mbarë për të gjithë, ju siguroj se siç luftuam e fituam për Vetingun, do të luftojmë e fitojmë për rritjen e mëtejshme të ekonomisë e punësimit. Për #ShqipërinëQëDuam me #Shtet #Punë #Mirëqenie

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Aktualitet

Sondazh

Vettingu duhet te filloje ne:

View Results

Loading ... Loading ...
To Top