Connect with us
Elona Dobra

Rama merr në mbrojtje Topallin dhe Bregun

Aktualitet

Rama merr në mbrojtje Topallin dhe Bregun

Kryeministri Rama në fjalën e tij sot falenderoi të gjithë deputetët e partisë së tij që nuk do të jenë pjesë e listave për zgjedhjet e ardhshme. Falenderoi Doklen, Daden dhe Leskajn po nuk harroi që të komentonte dhe situatën e deputetëve të pakënaqur në PD.

Duke komentuar për qëndrimet e Topallit dhe Bregut Rama u shpreh se PD-ja i ka shpallur armike.

‘’Ata edhe dy gra që i kanë dalë kundër i kanë shpallur armike. Ne punojmë, ata akuzojnë, ne flasim, ata me libër shtëpi. Njësoj me ne nuk është askush. Sepse ne e kemi emrin Partia Socialiste e Shqipërisë. Përpara dhe vetëm përpara’’, u shpreh Rama.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Aktualitet

Sondazh

Vettingu duhet te filloje ne:

View Results

Loading ... Loading ...
To Top