Connect with us
Elona Dobra

Rrëmbehet 14 vjeçarja, përdhunohet nga 20 meshkuj.

Bota

Rrëmbehet 14 vjeçarja, përdhunohet nga 20 meshkuj.

Një vajzë e mitur është mashtruar duke rënë në kurth dhe pasi është rrëmbyer është mbajtur e fshehur në një apartament. Atje ajo u detyrua të kryejë marrëdhënie seksuale me të paktën 10 meshkuj me qëllim prostitucioni.

Vajza u zbulua rastësisht ndërsa ishte duke tentuar të arratisej nga dritarja e katit të dytë të një shtëpie vetëm me të brendshmet ne trup.Policia ka ushtruar kontroll në apartamentin ku vajza mbahej e izoluar duke arrestuar 3 të rinj 20 vjeçarë të cilë adoleshentja i konsideronte miq.

Të arrestuarit Jake Cairns, Brandon Sharples dhe Jack McInally kishin publikuar në internet edhe foto intime të vajzës duke i bërë promocion në mënyrë që të tërhiqnin klientë online. Të tre sigurisht në fillim kanë mohuar akuzat por pas zbulimit të fotove dhe dëshmisë së vajzës ata janë shpallur fajtorë nga gjykata e West Midlans në ANgli. Mbi ta rëndon akuza rrëmbim personi, heqje e lirisë dhe shfrytëzim prostitucioni.

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Bota

Sondazh

Vettingu duhet te filloje ne:

View Results

Loading ... Loading ...
To Top