Connect with us
Elona Dobra

Sadiku debuton ne Champions League

Sport

Sadiku debuton ne Champions League

Olsen Llambro

Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare, Armando Sadiku, sot ka debutuar në Champions League me Legian e Varshavës.

Sadiku nuk e nisi ndeshjen si titullar, mirëpo u përfshi në lojë në minutën e 70′ dhe 9 minuta më vonë arriti të shënoj gol për Legian e Varshavës e cila pësoi sot humbje ndaj Astanas në Kazakistan me rezultat 3:1.

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Sport

Sondazh

A është Saimir Tahiri maja e Ajsbergut, në trafikun e drogës?

Loading ... Loading ...
To Top