Connect with us
Elona Dobra

Skandal, Rama takim në Shkodër, spitali detyron punonjësit të marrin pjesë (Mesazhi)

Aktualitet

Skandal, Rama takim në Shkodër, spitali detyron punonjësit të marrin pjesë (Mesazhi)

Kryeministri, Edi Rama do të jetë sot në Shkodër për inaugurimin e repartit të reanimacionit dhe më pas më takim me votuesit për herë të parë.

Gazetari Elvis Nabolli ka publikuar në profilin e tij në Facebook, një mesazh të shpërndarë nga drejtoria e spitalit për takimin me Ramën sot, që të jenë të pranishëm infermierët kryesisht deri nën 35 vjeç.

Ja mesazhi i drejtorisë së spitalit Shkodër:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Aktualitet

Sondazh

A është Saimir Tahiri maja e Ajsbergut, në trafikun e drogës?

Loading ... Loading ...
To Top