Connect with us
Elona Dobra

Skenderbeu zyrtarizon blerjen e sulmuesit kosovar.

Sport

Skenderbeu zyrtarizon blerjen e sulmuesit kosovar.

Skuadra korcare edhe pse e impenjuar me ndeshjet në Europa League, sërish gjen kohë dhe per blerjet e reja. Së fundmi në ambientet e klubit është prezantuar sulmuesi kosovar Shend Kelmendi. 22 vjecari nga Prishtina ka firmosur nje kontratë 3 vjecare ndërsa prezantimi i tij është bërë nga menaxheri i klubut Gerhard Takaj. Tashmë sulmuesi është në shërbim të trajnerit te bardhekuqve Ilir Daja.

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Sport

Sondazh

Vettingu duhet te filloje ne:

View Results

Loading ... Loading ...
To Top