Connect with us
Elona Dobra

Televizionet informative censurojnë Lulzim Bashën, prej 1 ore transmetojnë vetëm Edi Ramën

Aktualitet

Televizionet informative censurojnë Lulzim Bashën, prej 1 ore transmetojnë vetëm Edi Ramën

Televizionet informative censurojnë Lulzim Bashën, prej 1 orë transmetojnë vetëm Edi Ramën. Kryeministri prej minutash me radhë është duke folur në kongresin elektoral të PS-së në Durrës dhe ka patur edhe momente ku nuk ka thënë ndonjë gjë të madhe, ndërsa drejtuesit e televizioneve kanë preferuar ta mbajnë ”Live” në ekran.

Paralelisht me të ka qenë duke folur edhe kryedemokrati Lulzim Basha nga çadra, por si gjithnjë Basha është ”live” vetëm në rrjetet sociale apo portale.

Kohë më parë Basha akuzoi rëndë disa nga mediet shqiptare që janë të mbushura me ”fake news”./shuplaka

ramalive

bashalive

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Aktualitet

Sondazh

A është Saimir Tahiri maja e Ajsbergut, në trafikun e drogës?

Loading ... Loading ...
To Top