Connect with us
Elona Dobra

Tenton te hidhet nga kati 4, shpeton e reja.

Kronikë

Tenton te hidhet nga kati 4, shpeton e reja.

Një vajzë e re ka tentuar  ti japë fund jetës duke u hedhur nga kati i katërt i një pallati. Siç shikohet edhe ne foto që po  vajza është ngjitur mbi një tavolinë në ballkon, vetëm me të mbathura, dhe ka filluar të bërtasë. Është dashur ndërhyrja e policisë që vajza të mos i jepte fund jetës, ndërkohë që nuk dihen shkaqet e këtij veprimi.

 

Continue Reading
Advertisement Ambalazhe Kartoni
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kronikë

Sondazh

A është Saimir Tahiri maja e Ajsbergut, në trafikun e drogës?

Loading ... Loading ...
To Top